אסאדו – חוויה גסטרונומית בלתי נשכחת

אם אתם חובבי בשר מושבעים ואם זיקה לבשר מלווה את בלוטות הטעם שלכם מאז ומעולם, אתם מוזמנים להכיר מקרוב את החוויה הקולינרית המסעירה ביותר בעולם הבשר: אסאדו.

מהו אסאדו?

אסאדו היא שיטת צליית בשר קסומה וייחודית שיש בה קסם דרום אמריקאי מודגש, בשר במרקם יוצא דופן וטעם ממכר ובלתי נשכח שתמיד תרצו לחוות שוב. גישת צליית בשר מושלמת זו מבוססת על הפרטים הקטנים הנכונים שיוצרים את ההבדל הגדול בהצלחת התהליך וביניהם בחירה נכונה של המרחק בין הבשר לאש הגלויה שתחתיו, יצירת טמפרטורת הצלייה הנכונה והשהיית הליך הצלייה לשעות ארוכות. בסופו של התהליך מתקבל בשר נימוח, ייחודי ועשיר שכבש בסערה את ענף האירועים המודרני בשנים האחרונות וזוכה לתהילת עולם בכל רחבי הגלובוס כשהוא נחשב לאחת האלטרנטיבות המועדפות על חובבי הבשר באשר הם.

מהם היתרונות של קייטרינג אסאדו?

קייטרינג אסאדו מעניק למשתתפי האירוע בשר ייחודי ובלתי נשכח, אבל הרבה מעבר לכך, דוכן האסאדו המוצב בלב זירת האירועים מתפקד על תקן של מעצב אווירה עוצמתי ובעל נוכחות בולטת, כשהוא משדרג ללא היכר את האווירה בקהל, מגבש את המוזמנים בציפייה דרוכה לסיומו של התהליך, מדיף ניחוחות כובשים המהלכים קסמים על האורחים ומעניק למארגנים ערך מוסף רב משמעות, כשהוא הופך את האירוע שלהם מעוד אירוע סטנדרטי יותר או פחות לאירוע קסום ובלתי נשכח שהאורחים יזכרו זמן רב לאחר שיסתיים רשמית. עם תום הליך הצלייה נתחי הבשר נפרסים במיומנות רבה וכל אורח מוזמן לבחור את נתח הבשר המדבר אל בלוטות הרוק שלו יותר מכל. לצד סלטים טריים מהבר הסמוך, החוויה הגסטרונומית הופכת לחוויה של פעם בחיים .

לאילו אירועים מתאים קייטרינג אסאדו?

קייטרינג אסאדו מתאים לכל אירוע בכל סדר גודל, החל מחתונות ואירועים עסקיים גדולים ומרובי משתתפים ועד לאירועים קטנים ולאירועים ביתיים מצומצמים. בחתונות ובאירועים גדולים אחרים, דוכן האסאדו ממנף את האירוע באופן משמעותי כאשר, מחד, יוקרתו המוצהרת של הבשר ממתגת את האירוע כיוקרתי ומרשים, ומאידך, תשומת הלב הבלתי פוסקת לה זוכה דוכן האסאדו מצד המוזמנים מלכדת את השורות, מרוממת את האווירה ומשלהבת את הרוחות. באירועים קטנים ובאירועים ביתיים, לעומת זאת, תפקידו של דוכן האסאדו הוא לשחרר מכל עול טכני את בעלי האירוע הנוטים, במקרים רבים, ליטול על שכמם את העול הטכני הכרוך בניהול הפן הגסטרונומי של אירועים קטנים וביתיים ומחמיצים, על הדרך, את ההתרגשות הגדולה הכרוכה באירוע. קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים מציע לבעלי האירוע שחרור מושלם מכל עול ומכל מחויבות ומזמין אותם לחוות את האירוע לכל רבדיו כשהם פנויים פיזית ורגשית לתפקיד האירוח ומותירים את ניהול הפן הטכני בידיו של מומחה האסאדו. כמובן, גם באירועים קטנים ובאירועים מצומצמים דוכן האסאדו המדיף ניחוחות קסומים תורם רבות לשיפור האווירה ולגיבוש הקהל ומומלץ בחום לכל בעל אירוע באשר הוא.

 https://www.master-meat.com