קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

אתם עורכים אירוע גדול, אתם עושים את כל מה שאתם יכולים כדי שהאירוע יצליח ואתם גם לא חוסכים בכסף כדי להשיג את המטרה, אלא שאז מוגש האוכל לאורחים, ופתאום זאת הופכת להיות משימה כמעט בלתי אפשרית להחזיר את האורחים אל רחבת הריקודים. זוהי כמובן בעיה ידועה ונפוצה באירועים, והגורם המרכזי שעומד מאחוריה הוא האוכל הבשרי הכבד שמשרה אווירה של לאות, עייפות ורוגע על האורחים. קייטרינג חלבי לאירועים יכול לפתור לכם את הבעיה, ולהשאיר את האורחים שלכם ערניים, דינמיים וגם שבעים, לאורך האירוע כולו.

אוכלים ואוכלים, ולא מרגישים עייפים ולו לרגע אחד

קייטרינג חלבי כשר יכול במיוחד להתאים לאירועים קטנים של עשרות עד מאות אורחים בלבד, אם כי אין גבול לכמות האורחים שיכולים ליהנות משלל מגשי אירוח חלבי, המוגשים אליהם עד השולחן בצורה שובת נפש ועין, מהם יוכלו להרכיב את המנה המתאימה לכם בעצמם. אין גבול למספר האורחים שיכולים ליהנות משלל פשטידות, קישים, בלינצ’סים, מאפי גבינה, מאפים מתוקים וקינוחים ללא טיפה אחת של מרגרינה, ועדיין להרגיש שיש בהם אנרגיה להמשיך ולרקוד לאורך כל הלילה. קייטרינג חלבי לאירועים קטנים היא עוד הזדמנות לבדל את האירוע שלכם, להפוך אותו למיוחד ולהדגיש את המאפיינים האינטימיים והרומנטיים שגרמו לכם מלכתחילה לבחור לערוך את האירוע בקטן.

חבילת קייטרינג כשרה בלי טיפה אחת של מרגרינה

בהזמנת קייטרינג חלבי במרכז הארץ, אתם רוצים לוודא גם שאתם מזמינים קייטרינג כשר, שיתאים לכל האורחים שלכם. ייתכן שאתם לא מקדישים מחשבה רבה לעניין הכשרות ולא שומרים על כשרות בביתכם, אבל לא קיים אירוע בישראל, שאליו לא מגיעים כלל אורחים ששומרים על כשרות, ובמרבית המקרים מדובר ברוב האורחים. טייסטפולי מציעה לכם חבילת קייטרינג חלבי כשר במרכז הארץ עם מגוון רחב של מנות צבעוניות, בכל טווח הטעמים האפשריים, קינוחים, שתייה ופינוקים כמו עמדת גלידה חלבית בלב מתחם האירוע.

מביאים את ההגשה החופשית אל שולחן האורחים

תוכלו לבחור את התפריט המתאים לכם ביותר, להיעזר בצוות הייעוץ הקולינרי של טייסטפולי ואף לבחור את צורת ההגשה המתאימה לכם, החל משולחן הגשה עצמית או מה שקרוי בופה, דרך הגשה אישית על ידי מלצרים וכלה במגשי אירוח חלביים המוגשים אל שולחנות האורחים כדי שיוכלו לבחור את המנה המתאימה להם ביותר על כל המרכיבים האפשריים. במקום להוביל את האורחים אל שולחן ההגשה המרכזי, ובמקום להגיש להם מנות מוכנות מראש מבלי שיש להם את האפשרות לבחור את תכולתן, מגשי האירוח מספקים את פתרון הביניים של הבאת הבופה החופשי אל שולחן האורחים ומתן אפשרות לבצע את הבחירה באופן אישי ובהתאמה אישית לפי טעמו של האורח, וזו היא בדיוק ההתמחות המיוחדת של טייסטפולי.